Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczy kilka choć jedna ważna o Forum
Dzień dobry
Nasłuchując co tam w trawie piszczy, czyniąc to uważnie przez – niemal – rok cały, znajdując -co do istoty rzeczy- poparcie, nawet  i tu, co miłe acz zaskakujące a wyrażone gdzieś powyżej informuję, że w poniedziałek, 15 lutego br., na okres do końca miesiąca, forum publiczne Gminy Kobylanka zostanie wyłączone. W okresie tym zostanie przebudowane tematycznie i w wprowadzone do obiegu publicznego w pierwszym tygodniu marca, z zastosowaniem zasady identyfikacji użytkownika. Opracowany zostanie także nowy regulamin forum. Dotychczasowe wątki tematyczne przeniesione zostaną do archiwum roku 2015, zachowane i zablokowane co do możliwości ich edycji. Zasada anonimowości użytkownika obowiązywać będzie nadal, pod wszelako warunkiem, że głos swój użytkownik taki zabierał będzie w zakładkach do tego wyznaczonych np: „Hyde Park”. (może innych, tematycznych?). Zapraszam. 

Mam wrażenie, że jest to dobre i dobrze przysłuży się Kobylance, ...a przecież o nią w tym wszystkim chodzi!
Mirosław Przysiwek, wójt gminy
Odpowiedz
(14-02-2016, 17:44 )wojt napisał(a): Mam wrażenie, że jest to dobre i dobrze przysłuży się Kobylance, ...a przecież o nią w tym wszystkim chodzi!
Mirosław Przysiwek, wójt gminy

Przysłuży się głównie Panu, bo na budżet i komfort życia w gminie forum ma wpływ zerowy. Nareszcie pod Pańskimi wpisami pojawiać się będą jedynie peany a krytyczne głosy znajdą się gdzieś głębiej. Co ja mówię? Znajdą się? Wątpię, że ktokolwiek zdecyduje się tu zaglądać. Niech Pan zamknie to forum bezpowrotnie, bo utrzymywanie w "przestrzeni publicznej" lustereczka utwierdzającego o własnej nieomylności jest bezcelowe. Oj, Bareja miałby scenariusz na tasiemcowy serial, a socjalistyczni przywódcy - materiał szkoleniowy. To mój ostatni wpis. Nie po to w Polsce ustanowiono system demokratyczny, żebym teraz musiał tolerować ordynarną cenzurę ubraną tylko w piękne słowa i lawirować między nakazami i zakazami... Taplajcie się w tym sami.

Drodzy opozycjoniści: dajcie znać, jeśli pojawi się gdzieś "przestrzeń publiczna" wolna od cenzury...
Odpowiedz
To chyba będzie koniec tego forum. Proszę się jeszcze zastanowić czy warto.
Odpowiedz
Panie wójcie.
Forum może pan sobie ocenzurować , lub zamknąć całkowicie jak pana poprzednik. W tym momencie od siebie niczym się nie różnicie. Jeden , jak i drugi nie potraficie znieść uzasadnionej krytyki . Jeśli ma pan nadzieje że tym zamknie pan usta oponentom , fatalna pomyłka. Tyle jest różnych możliwości przekazywania sobie informacji, że pańskie forum to kropla w morzu.
Prawdopodobnie to mój ostatni wpis. Życzę więc wszystkim forumowiczom tym którzy podzielali moją opinie i tym którzy mieli odmienne zdanie , wytrwałości w tym co robili.
Odpowiedz
(14-02-2016, 18:01 )smigol napisał(a): [quote pid='13415' dateline='1455468281']
To mój ostatni wpis. Nie po to w Polsce ustanowiono system demokratyczny, żebym teraz musiał tolerować ordynarną cenzurę ubraną tylko w piękne słowa i lawirować między nakazami i zakazami... Taplajcie się w tym sami.

Drodzy opozycjoniści: dajcie znać, jeśli pojawi się gdzieś "przestrzeń publiczna" wolna od cenzury...

[/quote]

Podpisuję się. I, Panie Wójcie, proszę uprzejmie nie podpierać się moim niby poparciem dla Pańskiego pomysłu - wszyscy doskonale zrozumieli to, co powiedziałam, tylko Pan jeden udaje, że powiedziałam coś przeciwnego.
Również nie zamierzam brać udziału w forum, gdzie ktoś nakazuje mi występować pod własnym nazwiskiem. To ma być mój wybór, a nie przymus.
Wieczorem założę na blogu osobną "zakładkę" dla chcących się swobodnie wypowiadać: kobylandia.blogspot.com To rozwiązanie tymczasowe, już myślimy o innym (będę informować na blogu).
Odpowiedz
To też mój ostatni wpis. Myślę , że czas powiedzieć ,, pa, pa" wójtowemu forum. Nie zamierzam jednak zaprzestać obserwacji i komentowania tego co dzieje się w naszej Gminie. Pana Wójta żegnam bez żalu a forumowiczom mówię do widzenia na Julitowej Kobylandii. Mam nadzieję że spotkamy się tam z Piotrkiem Rybarczykiem. Ciekawe tylko czy Przyjezdny też tam zawita?
Odpowiedz
Co się stanie, gdy foreo dasz
Przysiwkowi?
Czy zachowa twarz?
Znów alkohol wtłoczy w krew?
Czy w*****ony zmarszczy brew?
Kto kto jeden w całej gminie wie?
Ja tam mówię: "Zieeew...".

Dobrej nocy.* Smile

Śpiewać na melodię z reklamy: https://www.youtube.com/watch?v=opCFMD8Q14I
Odpowiedz
Witam, to mój pierwszy post na tym forum.
W zaistniałej sytuacji to mój ostatni post na tym forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości