Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koń by się uśmiał
Nawet nie wiecie jak bardzo mi się podoba, że korzystacie z tego forum. Bez względu na pobudki, które za tym stoją. Forum należy do Was Mieszkańcy Gminy Kobylanka, więc możecie drukować sobie z niego co chcecie i kiedy chcecie i mnie nic do tego. Moje wątki też, bo przecież są publiczne, i te o przeszkadzaniu, i te o Nowym Roku, i te o koniu. I wątki Wójta i przepisy kulinarne i wszystkich innych użytkowników. Całą bibliotekę.

Ja natomiast pomyślę, czy szykować sobie paletę styropianu albo płótno na transparent, czy coś tam. W razie czego.... albo specjalnie.
Na razie nie ma po co, i się nie zanosi. Tak myślę, że jeszcze długo pisać tu będę w samotności. Albo wcale. Bowiem wywołałam pewien paradoks. Celowo czy przez przypadek?

Z życzliwością podchodzę do wszelkich form społecznej aktywności, chociaż z niektórymi mi nie po drodze i to bardzo, a nawet bardzo bardzo. Nie będę polemizować "do końca świata i jeszcze dalej". Bo nie chcę by to forum wyglądało tak, jak poprzednio. Ani robić klony innych miejsc "wymiany poglądów i myśli". Mam zupełnie inną koncepcję. Cieszą mnie natomiast wszelkie przejawy aktywności. A aktywnością jest choćby zaglądanie na stronę czy coś nowego i durnowatego nie napisałam. I zdaje sobie sprawę Kochani, jakie dyrdymały tu czasem wypisuję. W myśl przysłowia "Wlazłeś między wrony..." i tak dalej. Albo "Kto z kim przystaje ..." Kształt to forum nabierze jednak dopiero, gdy inni będą pisać i moje koncepcje mogą, i pewnie nie będą, w tym momencie w ogóle mieć jakiegokolwiek znaczenie. A ja będę mogła w końcu odpocząć..
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
koń by się uśmiał - przez ijsak7 - 09-02-2017, 10:40
RE: koń by się uśmiał - przez ijsak7 - 09-02-2017, 18:19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości