Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koguci ring
Przeczytałam wpis Pani Pileckiej. Nie będę z nim polemizować lub udawadniać własne racje. Też dlatego, że o pewnych rzeczach nie chcę mówić wprost, jeszcze nie i nie w ten sposób.
Niech dzieje się, co dziać się musi.

Tylko jedno zdanie wymaga sprostowania. "Chciałabym by kampania wyborcza trwała cały czas" Pewnie. Z tą różnicą, że ogólna definicja kampanii wyborczej według amerykańskiego marketingu a moja różnią się diametralnie. Według pierwszej definicji należy zrobić wszystko, by zdobyć władzę, według mojej władza przychodzi sama jako efekt działania. Wyobraźmy sobie, że pt kandydaci zamiast promować się według amerykańskiego stylu, zaczną działać społecznie. Od razu widać będzie kto się do czego nadaje, kto ma charyzmę i za kim pójdą ludzie. Dlatego taką kampanię należy zacząć TERAZ, a nawet już są spóźnieni, bo taka praca wymaga czasu.  Niestety w Kobylance stanowisko nie jest tożsame ze służbą dla ludzi. Wszyscy chcą tylko PRESTIŻU i WŁADZY dla jej samej, i nic więcej. Dlatego nikt się nie wychyla i czeka do ostatniej chwili. Wiedzą, że są ciency i że charyzmy w nich za grosz. A ja takich ludzi u władzy w Kobylance nie chcę. Ja chcę tych drugich. A Ci muszą pracę zacząć już teraz, bo w amerykańskiej kampanii sobie nie poradzą.

Ja wiem, to czysta utopia i idealizacja świata. Nierealne i nieosiągalne. Ale czy to nie takie właśnie teorie zmieniają świat? 

Niech więc tak choć ciut ciut zmienią Kobylankę.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
koguci ring - przez ijsak7 - 01-03-2017, 07:14
RE: koguci ring - przez ijsak7 - 01-03-2017, 12:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości