Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieci
#21
Dosyć już tego nieudacznika (operując jego językiem). Zróbmy referendum i odwołajmy go. Nie chcemy ciebie facet - rozumiesz to? Za dużo mieszasz. Nic nie jest dobre, zadzierasz z normalnymi ludzmi a układasz się z tymi co oddali na ciebie głosy. Za nasze pieniądze. Mieszkańcy Kobylanki nie chcą takiego wójta. Oszukałeś tym swoim 3d. Spadaj tam gdzie mieszkasz ze swoimi przydupasami i nie mieszaj na naszym terenie. Piotr jest naszym mieszkańcem i wara ci od niego. Forum też jest opłacane z naszych podatków jak i twoja pensyjka największa w okolicy. Oszukali nas tez i radni Poliwka, Gołeboski - powinniście złożyć mandaty, Jak wam nie wstyd? Patrzeć na was nie można i na waszą obłude. Honoru i wstydu za grosz nie macie.
Odpowiedz
#22
Ja bym radził jednak studzić trochę emocje. Jakby nie było to mieszkańcy wybrali taką władzę. Myślę że większości nie zbyt obchodzą zaczepki i twierdzenie że mieszkańcy nie chcą takiego wójta jest chyba na wyrost. Proponuję trochę się zastanowić zamiast pisać co klawiatura na myśl przyniesie.
Nie ma świętych krów ale moim zdaniem Pan Piotr choć nasz mieszkaniec nie zachował się najlepiej. To że inni (także wójt) używają niewybrednych słów nie daje nam prawa na robienie tego samego. A może bądźmy ponad to i dajmy inny, lepszy przykład. Bo do czego to nas doprowadzi?
Rozumiem, że przeciwnicy wójta rządzili by lepiej, bo przecież są z stąd (Kobylanki) i wiedzą co jest dla nas najlepsze. Ale jakoś na zebraniach czy spotkaniach mieszkańców nie widzę tłumów, są za to te same osoby i myślę że większości mieszkańców nie obchodzi kto jest wójtem, dopóki nie dotyka to ich bezpośrednio.
Także proponuję trochę refleksji nad swoim zachowaniem.
Odpowiedz
#23
Proponuję zapoznać się z regulaminem Forum. Sprawdzić co można a czego nie. Co niektórzy mocno się zagalopowali w swojej nienawiści -ośmieszając, oskarżając , pomawiając, mącąc, podżegając ........ itp. aż żal czytać. Zniszczyć komuś reputację łatwo ,zwłaszcza pod Nickiem gdy jest się ,,prawie,, anonimowym.
Ludzie opamiętajcie się i tego życzę w Nowym Roku.
Odpowiedz
#24
No a jak nazwać to, że na terenie naszej gminy, za wiedzą wójta, odmawia się prawa głosu na zebraniu wiejskim osobie zamieszkującej tu od wielu lat, lubianej i zaangażowanej w życie wioski, ale nie mającej polskiego pochodzenia? A odmawia się dlatego, że ma inne zdanie niż wójt i sołtys Kobylanki. Czy to nie jest właśnie takie „skundlone polactwo” ? My do Europy to i owszem i na równych prawach, ale u nas to tylko my możemy się swobodnie wypowiedzieć i zabrać głos.
Odpowiedz
#25
To mały quiz dla Ciebie abc postaw się w takiej sytuacji, jeśli ktoś na Twój temat zamieściłby Twoje zdjęcie i opis to poczułbyś się:
a) uradowany że ktoś pisze na Twój temat
b) dodałbyś swoje kolejne zdjęcia
c) nie można tego opisać bez ************

A tak przy okazji to Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i by nasza Rzeczpospolita Gminna mniej przypominała tą przy Wiejskiej w Warszawie, a bardziej mieszkańcy byli sobie życzliwsi i działali dla dobra wspólnego.
Odpowiedz
#26
Odpowiedź na quiz:
1. Zastanowiłbym się, dlaczego mnie tak oceniają?
2. Gdybym nie poczuwał się do winy to byłoby mi pewnie trochę przykro i jakiś dyskomfort by był
3. Gdybym poczuł się zdemaskowany to bym się wkurzył
Odpowiedz
#27
(31-12-2015, 00:05 )chlopekrostropek napisał(a): Dosyć już tego nieudacznika (operując jego językiem). Zróbmy referendum i odwołajmy go.

To jest już jakiś pomysł Ale czy wiesz co trzeba zrobić żeby odwołać Wójta ?

[quote='hutadanuta' pid='13237' dateline='1451542914']
Zniszczyć komuś reputację łatwo ,zwłaszcza pod Nickiem gdy jest się ,,prawie,, anonimowym.

Piotr Rybarczyk jako jeden z niewielu forumowiczów odważnie pisał pod własnym nazwiskiem. I co Go spotkało?. Skreślenie. Panie Piotrze, brak tu Pana wpisów, opinii, żartów i ciętych ripost. Bez Pana to już nie to forum. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#28
Mnie osobiście jakoś to "skundlone polactwo" nie oburzyło - może dlatego, że interpretuję je w szerokim kontekście tego, co się dzieje obecnie w kraju. Ale rozumiem, że każdy ma prawo do własnych interpretacji - także takich, które sytuują to wyrażenie w odniesieniu do oszołoma Brauna. Mogę też przyjąć do wiadomości fakt uznania tego wyrażenia za naruszające regulamin forum. Tylko problem w tym, że w ciągu pięciu minut można znaleźć na forum wiele innych wyrażeń, które również należy uznać za naruszające regulamin, a żaden z ich autorów nie został tak potraktowany jak Piotrek. Mało tego, przecież administrator forum ma prawo do usuwania wpisów niezgodnych z regulaminem (i tak się stało któregoś razu, kiedy skasował wulgarne sformułowanie), może także udzielić użytkownikowi ostrzeżenia. Wyrzucenie z forum powinno być ostatecznością.
Masz rację, Piotrek, że głupotę najlepiej obśmiać. Wtedy widać ją w pełnej krasie.
Odpowiedz
#29
Wójt Przysiwek powtarza jak mantrę, że w gminie Kobylanka to on stanowi prawo. I jak widać, nie jest gołosłowny. Robi co chce. Większość to toleruje z tzw. przymrużeniem oka jak reklamę piwa bezalkoholowego. Ale wójt nie wie jednego: że jemu ubywa  a nam przybywa. Zwolenników. A więc panie wójcie: tak trzymać!
Odpowiedz
#30
[quote='abc' pid='13271' dateline='1452249867']
... wójt nie wie jednego: że jemu ubywa  a nam przybywa. Zwolenników."
Rzeczywiście liczba zagorzałych zwolenników Wójta zaczyna maleć. Zauważam to już w swoim otoczeniu. Jest to pewnym pocieszeniem. Ale kto wie ile jeszcze błędnych decyzji Wójta musi udźwignąć nasza Gmina i my zanim większość zrozumie, że to nie był dobry wybór.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości