Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczy kilka choć jedna ważna o Forum
#11
Dzień dobry
Nasłuchując co tam w trawie piszczy, czyniąc to uważnie przez – niemal – rok cały, znajdując -co do istoty rzeczy- poparcie, nawet  i tu, co miłe acz zaskakujące a wyrażone gdzieś powyżej informuję, że w poniedziałek, 15 lutego br., na okres do końca miesiąca, forum publiczne Gminy Kobylanka zostanie wyłączone. W okresie tym zostanie przebudowane tematycznie i w wprowadzone do obiegu publicznego w pierwszym tygodniu marca, z zastosowaniem zasady identyfikacji użytkownika. Opracowany zostanie także nowy regulamin forum. Dotychczasowe wątki tematyczne przeniesione zostaną do archiwum roku 2015, zachowane i zablokowane co do możliwości ich edycji. Zasada anonimowości użytkownika obowiązywać będzie nadal, pod wszelako warunkiem, że głos swój użytkownik taki zabierał będzie w zakładkach do tego wyznaczonych np: „Hyde Park”. (może innych, tematycznych?). Zapraszam. 

Mam wrażenie, że jest to dobre i dobrze przysłuży się Kobylance, ...a przecież o nią w tym wszystkim chodzi!
Mirosław Przysiwek, wójt gminy
Odpowiedz
#12
(14-02-2016, 17:44 )wojt napisał(a): Mam wrażenie, że jest to dobre i dobrze przysłuży się Kobylance, ...a przecież o nią w tym wszystkim chodzi!
Mirosław Przysiwek, wójt gminy

Przysłuży się głównie Panu, bo na budżet i komfort życia w gminie forum ma wpływ zerowy. Nareszcie pod Pańskimi wpisami pojawiać się będą jedynie peany a krytyczne głosy znajdą się gdzieś głębiej. Co ja mówię? Znajdą się? Wątpię, że ktokolwiek zdecyduje się tu zaglądać. Niech Pan zamknie to forum bezpowrotnie, bo utrzymywanie w "przestrzeni publicznej" lustereczka utwierdzającego o własnej nieomylności jest bezcelowe. Oj, Bareja miałby scenariusz na tasiemcowy serial, a socjalistyczni przywódcy - materiał szkoleniowy. To mój ostatni wpis. Nie po to w Polsce ustanowiono system demokratyczny, żebym teraz musiał tolerować ordynarną cenzurę ubraną tylko w piękne słowa i lawirować między nakazami i zakazami... Taplajcie się w tym sami.

Drodzy opozycjoniści: dajcie znać, jeśli pojawi się gdzieś "przestrzeń publiczna" wolna od cenzury...
Odpowiedz
#13
To chyba będzie koniec tego forum. Proszę się jeszcze zastanowić czy warto.
Odpowiedz
#14
Panie wójcie.
Forum może pan sobie ocenzurować , lub zamknąć całkowicie jak pana poprzednik. W tym momencie od siebie niczym się nie różnicie. Jeden , jak i drugi nie potraficie znieść uzasadnionej krytyki . Jeśli ma pan nadzieje że tym zamknie pan usta oponentom , fatalna pomyłka. Tyle jest różnych możliwości przekazywania sobie informacji, że pańskie forum to kropla w morzu.
Prawdopodobnie to mój ostatni wpis. Życzę więc wszystkim forumowiczom tym którzy podzielali moją opinie i tym którzy mieli odmienne zdanie , wytrwałości w tym co robili.
Odpowiedz
#15
(14-02-2016, 18:01 )smigol napisał(a): [quote pid='13415' dateline='1455468281']
To mój ostatni wpis. Nie po to w Polsce ustanowiono system demokratyczny, żebym teraz musiał tolerować ordynarną cenzurę ubraną tylko w piękne słowa i lawirować między nakazami i zakazami... Taplajcie się w tym sami.

Drodzy opozycjoniści: dajcie znać, jeśli pojawi się gdzieś "przestrzeń publiczna" wolna od cenzury...

[/quote]

Podpisuję się. I, Panie Wójcie, proszę uprzejmie nie podpierać się moim niby poparciem dla Pańskiego pomysłu - wszyscy doskonale zrozumieli to, co powiedziałam, tylko Pan jeden udaje, że powiedziałam coś przeciwnego.
Również nie zamierzam brać udziału w forum, gdzie ktoś nakazuje mi występować pod własnym nazwiskiem. To ma być mój wybór, a nie przymus.
Wieczorem założę na blogu osobną "zakładkę" dla chcących się swobodnie wypowiadać: kobylandia.blogspot.com To rozwiązanie tymczasowe, już myślimy o innym (będę informować na blogu).
Odpowiedz
#16
To też mój ostatni wpis. Myślę , że czas powiedzieć ,, pa, pa" wójtowemu forum. Nie zamierzam jednak zaprzestać obserwacji i komentowania tego co dzieje się w naszej Gminie. Pana Wójta żegnam bez żalu a forumowiczom mówię do widzenia na Julitowej Kobylandii. Mam nadzieję że spotkamy się tam z Piotrkiem Rybarczykiem. Ciekawe tylko czy Przyjezdny też tam zawita?
Odpowiedz
#17
Co się stanie, gdy foreo dasz
Przysiwkowi?
Czy zachowa twarz?
Znów alkohol wtłoczy w krew?
Czy w*****ony zmarszczy brew?
Kto kto jeden w całej gminie wie?
Ja tam mówię: "Zieeew...".

Dobrej nocy.* Smile

Śpiewać na melodię z reklamy: https://www.youtube.com/watch?v=opCFMD8Q14I
Odpowiedz
#18
Witam, to mój pierwszy post na tym forum.
W zaistniałej sytuacji to mój ostatni post na tym forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości