Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zupa podatkowa na pomidorach
Oj! Zagotowało się! Zupa wykipiała!

Brawo! A nie obiecywałam??????????????????????????????????
Kto nie pamięta, niech wróci do pomidora.

Niczego wyjaśniać nie będę. Nie muszę. Pani Pilecka też nie musi. Wystarczająco się nawyjaśniała na forum gazety.

Nie trzeba mi też tłumaczyć jak krowie na rowie - że się nie znam, że powinnam się douczyć, w jakim to ja nie jestem w błędzie. Wypowiada się, a nic nie rozumie. Ogólnie - głupia baba dorwała się do forum, szpanuje i się wymądrza, choć na niczym się nie zna. Halo! Kochani! To nie ja jestem tu stroną decyzyjną!

Niech Wójt wyjaśnia. On zaczął. Do niego niech się zwracają rzesze Kowalskich. Jednym z podstawowych obowiązków Władzy jest odpowiadać na pytania obywateli. Najlepiej na piśmie. Termin 14 dni.

Korzystając z okazji, serdecznie pozdrawiam Panią Pilecką. Życzę powodzenia w dalszej ciężkiej pracy. Co do wypowiadania się na forum, to tak jest dobrze. To rozdzielenie jest potrzebne. Nie mnie, nie Pani, a mieszkańcom. Zrozumie Pani. Mądra kobieta jak troszkę się zastanowi, będzie wiedziała o co chodzi. Osobiście bardzo lubię pogaduszki na różne tematy.
Faktem jest niska czytalność. Większą czytalność ma Zalesiowy Kącik Kulinarny niż moje wpisy. Chociaż nie jestem taka głupia i wiem, że niektórzy mają sposoby, by nie podbijać rankingu. To wszystko widać Moi Drodzy! Ale kroczek za kroczkiem... Pani wpis też mi przysporzył kilku czytelników. Niektórych może nawet przyprawiam o palpitację.

Pozostając w oczekiwaniu na upragniony podatkowy komprosis - pozdrawiam także Wójta. 

https://m.youtube.com/watch?v=ZMRrpJjyvJY

Kropla drąży skałę, czyli ciąg dalszy nastąpi.......
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości