Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada Gminy 2018
#61
(07-04-2019, 17:34 )mateusz napisał(a): Ale jak to,  nie płaciła podatków? Czy to możliwe? Na sesji mówiła o 4 milionach - to ogromna kwota jak na budżet Kobylanki.

Przecież powiedziano że czekała na uprawomocnienie wyroku bodajże NSA. Rada zapytała Panią Pilecką jak zamierza w sumie odzyskać pieniądze które gminie się należą - ale odpowiedzi nie było. Kwestia ich spotkań też nie była przejrzysta. I dzisiaj nikt nie wie co dalej. Można było to na sesji wyjaśnić. Tofaktycznie ogromna kwota jak na Kobylankę.
Odpowiedz
#62
Dłużniczka sama mówiła, że skontaktował się z nią komornik a to znaczy, że jakieś kroki zostały już przez Gmine podjęte w celu ściągnięcia długu. I stąd chyba ten lament. A Radni wcale nie zabiegali o to aby odzyskać 4 miliony zaległego podatku - tylko przeciwnie - próbowali wymusić na Pileckiej rozłożenie tych zaległości na raty czyli dalsze odroczenie płatności. Pani Orzoł wychodziła sama z siebie, żeby to osiągnąć. Ciekawe jak się ta sprawa zakończy i czy my mieszkańcy poznamy jej finał bo podatki są ustawowo objęta tajemnicą.
Odpowiedz
#63
(08-04-2019, 12:51 )mateusz napisał(a): Dłużniczka sama mówiła, że skontaktował się z nią komornik a to znaczy, że jakieś kroki zostały już przez Gmine  podjęte w celu ściągnięcia długu. I stąd chyba  ten lament.    A Radni wcale nie zabiegali o to aby  odzyskać 4 miliony zaległego  podatku - tylko przeciwnie - próbowali wymusić na Pileckiej rozłożenie tych zaległości na raty czyli dalsze odroczenie płatności. Pani Orzoł wychodziła sama z siebie, żeby to osiągnąć. Ciekawe jak się ta sprawa zakończy i czy my mieszkańcy poznamy jej finał bo podatki są   ustawowo objęta tajemnicą.

Jeżeli Pan pisze że pojawił się komornik to według mojej myśli sprawa już jest przesądzona. Tylko szkoda że my pozostajemy w niewiedzy. Nadal nie wiadomo jak będzie kierował sprawą komornik i w jakim czasie  gmina otrzyma należące się jej pieniądze. Możemy być zadowoleni że komornik doprowadzi sprawę do końca.
Odpowiedz
#64
Ale radni chyba nie będą wtedy zadowoleni, bo oni wspierają Dłużniczkę, a nie Wójta i Gminę. Zapomnieli kto ich wybrał i czyich interesów mają bronić. Zupełnie się pogubili w tej kwestii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości