Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podatki w ćisewie
witam.dlaczego radna z naszej miescowosci glosowała zeby nie obnizyc podatkow tak jak proponowala Pani Piecka? to sa groszowe sprawy ale dla mnie duze. czytalam pani radnej spis majatku i nie napisala pani ze wynajmuje dom lokatorom chyba nie za darmo ale nie widzialam w spisie ze pani na tym zarabia i ze placvi jak my wszyscy podatki ale skoro pani nie interesuje nie troszczy sie o moje podatki to ja nie bede sie troszczyl o pani podatki i niech pani zaplaci tak samo jak my  a nie oszukuje ze wynajuje za przyslowoiowe gratis
po jutrze jest rada gminy a i niech to pani wytlumaczy miezskancom dlaeczego pani dba tylko zeby sama nie placic a mu musimy?? mnie to juz nie interesuje ja to zglaszam gdzie trzeba ana sołtysa nie ma pani mojego glosu,.
Odpowiedz
witam. sesja minela ale radna graboska nie przyznala sie dalej ze wynajmuje mieszkanie ale tego nie zglosila w spisie majatku w ogole nikt tego nie podnosil jakby nikogo nie ihteresowalo ze placimy zbyt duzo. radna graboska powiexziala tylko ze te podwyzki po 30 zl i 50 zl TO JESTbardzo malo. ile pani radna graboska zaoszczedzila na nieplaceniu podatku za wynajem miezkania lokataorm? przcierz cale cisewo o tym wie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości