Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak oświadczenia jak i informacja.
Dobry Wieczór

Osobom zainteresowanym tematem wynikającym ze złożonego wniosku http://www.bip.kobylanka.pl/strony/4279.dhtml - oświadczam, nadto w sposób szczególny informuję samego wnioskodawcę, że na terenie wskazanym w raporcie nie powstanie inwestycja budowy fermy drobiu, nie powstanie też biogazownia, ani żadna inwestycja zakłócająca przemysłowo – składowo - usługowy charakter tamtego terenu. Wysiłek mój z lat wcześniejszych oraz inicjatywa, kształtująca oraz wyznaczająca przyszły charakter rozwojowy tego terenu zostanie utrzyma, powiem więcej - wzmocniona.
Podjąłem wcześniej kilka innych inicjatyw kształtujących przestrzeń publiczną Kobylanki. Powróciłem żeby je zrealizować „z  Nową Grupą” nie zaś „dla Nowej Grupy”. Przypomnę: „Dobra jakość” to drugi, trudniejszy etap „Nowej jakości”, drogą zaś 3E.
PS.
Proszę mnie za mocno nie obrażać, …no chyba, że ktoś naprawdę nie może już wytrzymać.
Mirosław Przysiwek, wójt
Odpowiedz
Odradza się Pan jak Feniks z popiołów.
Rozumiem że na najbliższą Sesję Rady Gminy przedstawi Pan projekt uchwały o przyjęciu planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu ? Skoro " pokazał " się Pan na forum , to proszę się podzielić tymi inicjatywami podjętymi w celu kształtowania przestrzeni publicznej Kobylanki.
Odpowiedz
(17-03-2015, 22:08 )wojt napisał(a): Dobry Wieczór

A to może na jakimś innym terenie naszej gminy powstanie jeszcze coś fajniejszego, np. super ekologiczna przetwórnia padliny? Niech się Pan podzieli z nami pomysłami w tej dziedzinie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości