Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do P. Wójta
#11
Paniusiu Pilecka, musi być pani baaaardzo zakompleksiona, czytając te pani wypociny, każdy chyba dojdzie do takiego przekonania. Proszę zmienić beret bo ten już jest tak pusty że ach echo furczy. Co by ten wójt i ta władza nie zrobiła to pani jest wiecznie nieszczęśliwa, szkoda mi pani, naprawdę. Na szczęście z tego co się słyszy w gminie to cała rzesza ludzi jest za panem wójtem, a tych pani wypocin ludzie nawet nie chcą czytać, no może poza wąskim kręgiem zainteresowanych ze wspólnego pewnie kółeczka. Dziwi mnie dlaczego pani ani słowem nie wspomni o nieudacznictwie pani już byłej skarbnik albo o ekipie pana kleinowskiego, który wszystko robi aby temu wójtowi się nie udało. Dziwne, że godzi się pani na to że ponoć część z jego ludzi głosowała przeciwko temu aby gmina mogła zaoszczędzić setki tysięcy złotych wyzbywając się w końcu pożyczki z magellana, którą zaciągnął pan kaszubski, a pani opasińska to firmowała. Jest to skandal, o którym trzeba ludziom powiedzieć!!!Przypomnę tylko, proszę sobie odszukać uchwały RG, że zgoda była tylko na niecałe 7% i RIO również nie wyraziła zgody na 14%. A co ci państwo ww. zrobili, olali za przeproszeniem RG i RIO. Czy wg pani jest to właściwe postępowanie, proszę odpowiedzieć - tak, czy nie? zarzuca pani wójtowi arogancję i brak szacunku do mieszkańców. Chyba pani raczy kpić, są to cechy które wyraża dokładnie pani. To pani obrzydza wszystkim wszystko w tych swoich bajeczkach tendencyjnych i postach, nie mających nawet deczko obiektywizmu. Cieszę się z jednego, bo gdzie się ucho w gminie nie przyłoży to wszyscy się śmieją z pani aż brzuchy pękają i to jest zadawalające. Niech pani sobie pisze co chce, ludzie potrafią oceniać i wyciągać właściwe wnioski i dzięki bardzo im za to . Jestem przekonany że za ponad 3 lata nasza gmina będzie znów na właściwym miejscu czego życzę panu wójtowi i jego radnym, a pani paniusiu już dziękujemy. A z tego co widać to wyznawcą jest właśnie pani ale tylko jednej osoby, również pokrzywdzonej przez to jak ją ludzie ocenili.
Odpowiedz
#12
Ale to niestety prawda co pisze p. Pilecka. Wójt nie szanuje radnych i traktuje ich jako narzędzie do swojego celu. Zresztą, jak się mówi prawdę to nie trzeba potem przepraszać. A na wczorajszej sesji wójt po raz drugi przepraszał radnego Gołembowskiego ( nazwał go złodziejem, ale sprawy do prokuratury nie zgłosił) i radną Cz. Grabowską ( ile mam pani zapłacić, żeby przeszła Pani na moją stronę.) Jeśli wójt tak nie mówił jak sam napisał to za co przeprasza????. Poza tym to nie pierwszy już raz .
W latach 2002-6 wójt Przysiwek publicznie na sesji zwyzywał radnego Hubera i jeszcze mu groził „ Ja cię jeszcze załatwię”. I to nie jest kłamstwo bo sprawa była w sądzie ( nie pamiętam jaki był wyrok) ale wtedy radni nieudacznicy ( nawet Kaszubski) doznali zbiorowej amnezji , nic nie słyszeli i nic nie zeznali. Wtedy wójt też przepraszał na sesji i w sądzie. Po prostu ten typ tak ma. Bardziej szanuje meneli , nierobów i pijaków niż przyzwoitych ludzi.

Jak było do przewidzenia umowa na wycinkę drzew przez p. Zdzisławę Wielechowską została usunięta z rejestru umów.
Odpowiedz
#13
Do "nieczytambajek"i obserwatora70......
Ale w was jadu chłopaki! Obserwator70 - w każdym poście piszesz ze jesteś obiektywny i nie trzymasz z żadna ze stron ale gołym okiem widać że ciągle kontrujesz wszystkich co przeciwko Przysiwkowi. No chyba nie tak cała gmina jest z wójtem. Troche dali się nabrać w wyborach dzisiaj wybrali by inaczej. Ja sam czekam na likwidacje "szklanych drzwi" w urzędzie i redukcje urzędników. Wójt mówił o tym na zebraniach wyborczych. Coś nic się nie dzieje a w finansach tyle osób za dużo. To właśnie wójt o tym mówił. A on jeszcze zatrudnia. No chyba nie spełnia swoich obietnic a robi wręcz odwrotnie. Wydaje mi sie że to p.Pilecka daje prawdziwe argumenty i rzetelnie punktuje a wy chłopaki zachowujecie się trochę jak rospuszczone małolaty. Sory ale tak was oceniam. Z obiektywizmem to wy nie macie nic wspólnego.
Ktoś kiedyś na tym forum przedstawił kredyty firmowane przez p.Urbańczyka i p.Opasinską. Nie oszukujmy się panowie. Urbańczyk tu bije na łeb.
A bajki p.Pileckiej są super i jakby nie zasiegnąc opinii w gminie ludzie na nie czekają. I na koniec dziwię się wam że nie patrzycie na to robi władza tylko co robi Pilecka. Ona rzetelnie podaje informacje dotyczace nas wszystkich .Mniej jadu i zawziętości a wiecej argumentów przynajmiej tak porównywalnych jak w jej wykonaniu.Piszcie o konkretach a nie o swoich słabościach - panowie.
Odpowiedz
#14
do chłopka

Kontruję wszystko i tylko to, co uważam za niewłaściwe i niesłuszne.
Gdyby to Pan Przysiwek był autorem waszych tekstów, napisałbym to samo jemu. Ale facet prezentuje jak widać o niebo wyższy poziom kultury od waszego.
Wy natomiast zachowujecie się jak szczury i podgryzając próbujecie zniekształcić jego obraz w oczach innych ludzi. Nie zdziwcie się, jak ktoś w końcu się wkurzy i sypnie wam trutką na szczury.
Odpowiedz
#15
obserwator70, SERIO? Ale, kurczę, SERIO? Byłeś na jakimkolwiek zebraniu Rady Gminy? Słyszałeś, co szanowny Wójt mówi i JAK mówi i nadal nie widzisz w tym nic złego? Bajdełej, taki z Ciebie obiektywny gość, a na te obrzydlistwa, które nieczytambajek nawrzucał na p. Pilecką jakoś nie zareagowałeś. Nie jest godna obrony, bo jej nie lubisz czy jak?

No ludzie kochani! Macie na talerzu, PUNKT PO PUNKCIE, ZDANIE PO ZDANIU, wyłożone wszelkie nie za ciekawe zabiegi, kłamstwa i manipulacje, którymi operuje Wasza władza, i nie widzicie NIC. NIE CHCECIE widzieć. A nie daj Borze Wszechlistny znajdzie się ktoś, kto widzi - opluwacie go tak, że aż przykro. I wszystko jest dla Was grą powyborczą, próbą zdyskredytowania kogoś itpe itede. Po raz trzeci, SERIO? Bo co? Bo ktoś się ośmiela ostro krytykować? Ani przez myśl Wam nie przejdzie, żeby coś zweryfikować, łatwiej pluć w internet, bo tak jest łatwo i fajnie.

Najśmieszniejsze jest to, jak dostajecie w twarz FAKTAMI, nie oszczerstwami skierowanymi w Wójta, ale FAKTAMI, a nadal udajecie, że tego nie ma. Geez.

Równie śmieszne są teksty (mające być zarzutami) typu "Dla tej niedobrej Pani Julity jedynym kandydatem na wójta byłaby Pani Rybarczyk". P. Pilecka startowała z jej komitetu. No shit, Sherlock.

Chciałam Was naprawdę obrazić, tak naprawdę, bo jak patrzę, co się dzieje, to mam dość. Ale w sumie Wy sobie z obrażaniem radzicie świetnie we własnym gronie, także powodzenia. Nie pozdrawiam.

Dawajcie teraz hejt na mnie, bo nie mam co czytać w pracy, a i może się paru ciekawych obelg nauczę. Nieczytambajek, 3/5, to z beretem Pani Julity dobre, ale odejmuję dwa punkciki, bo echo nie furczy.
Odpowiedz
#16
Lunatyczka, opluwaniem innych, to nawet do pięt wam nie dorastam. Ale mam na tyle kultury w sobie, że nie zamierzam uczyć się takich praktyk od was.
Nie zamierzam bronić Pani Julity, bo jestem przekonany, że sama zrobi to najlepiej i po swojemu (nie mam zamiaru komentować w jaki sposób to zrobi).
Owszem na zebrania chodzę, oglądam nagrania z sesji i jakoś dziwnym trafem widzę i słyszę zupełnie coś innego niż wy. Może to zaćmienie umysłu jak to napisała Pani Pilecka, tylko nie wiem, czy to zaćmienie jest z mojej, czy waszej strony.
Droga Lunatyczko, nie jesteś mnie w stanie obrazić, bo mam głęboko w nosie uwagi na mój temat wygłaszane przez osoby, które są dla mnie zupełnie obojętne, a Ty i tobie podobni tacy dla mnie są.
No i na koniec w przeciwieństwie do Ciebie, pozdrawiam wszystkich

Ps. Czy chcecie, czy nie chcecie władza wybrana w demokratycznych wyborach jest zarówno Nasza, jak i WaszaSmile
Odpowiedz
#17
Obserwatorze70 -B.M. władza mija a czasami szybciej niż się wydaje i to też ustawowo, a tej demokracji powinien najbardziej być wdzięczny wójt, a zapytaj go czy ma tak samo demokratyczne poglądy z własciwości ktorych skorzystał? Moim zdaniem nie ma.
Odpowiedz
#18
Zdaję sobie sprawę, że prawda bywa bolesna, zwłaszcza gdy nagle pokazuje nam całkiem odmienne oblicze kogoś, kogo darzymy estymą lub uwielbieniem. Zazwyczaj nie chcemy przyjąć jej do wiadomości, zatykamy oczy i uszy i udajemy, że nic się nie zdarzyło. Normalną reakcją jest też agresja wobec osoby, która nam tę prawdę próbuje uświadomić. Rozumiem to, więc Wam, panowie obserwator70 i nieczytambajek - wybaczam. I być może będziecie zawiedzeni, ale nie zamierzam wdawać się z Wami w hejterskie przepychanki.
Odpowiedz
#19
A może sam wójt by nam o nich opowiedział?

....ma się rozumieć o poglądach.
Odpowiedz
#20
(27-03-2015, 12:26 )obserwator70 napisał(a): Wy natomiast zachowujecie się jak szczury [...]

Trzeba było mi od razu mówić, że tak wygląda wyższa kultura. Wy psy nikczemne, marchewy bagienne, ofiary akomodacji rzecznej, witam! Jak mi idzie?

(27-03-2015, 14:19 )obserwator70 napisał(a): Droga Lunatyczko, nie jesteś mnie w stanie obrazić, bo mam głęboko w nosie uwagi na mój temat wygłaszane przez osoby, które są dla mnie zupełnie obojętne, a Ty i tobie podobni tacy dla mnie są.
No i na koniec w przeciwieństwie do Ciebie, pozdrawiam wszystkich

Gratulacje, jesteś zaebisty Smile

A gdybym tak usiadła na parę godzinek i wypisała specjalnie dla Ciebie wszystkie wójtowe okropieństwa, jakie da się wyłapać na spotkaniach rady gminy, to co? Twierdziłbyś, że ich nie ma czy każde po kolei byś nam wytłumaczył?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości