Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do P. Skarbnika
#11
Panie Skarbniku Gminy Kobylanka

Nie doczekaliśmy się żadnych odpowiedz.
Wygląda na to że rzeczywiście Pana droga zawodowa jest uboga i mizerna, a Wójt na sesji rekomendując pańską osobę dał upust swojej wyobrażni . Rozumiem brak odpowiedzi w tym temacie. Pojąć natomiast nie mogę , jak osoba na tak ważnym i odpowiedzialnym w szczególności w tym okresie stanowisku nie potrafi mieć własnego zdania. Podobno już podczas poprzedniej swojej pracy na zadawane pytania ze strony radnych odpowiadał Pan na tyle ile pozwolili i jak chcieli Wójtowie. Czy to prawda?
Odpowiedz
#12
(26-04-2015, 07:24 )mateusz napisał(a): Potem miał przerwę w naszej Gminie  bo zapanowała era p. Opasińskiej. I chyba wielkiej kariery w tej przerwie nie zrobił bo jak tylko nadarzyła się okazja już czekał gotowy na ponowne zajęcie stanowiska.  Można nawet powiedzieć, że zaliczył falstart bo stanowisko było zajęte, a On już błąkał się po Urzędzie. No więc czym tu się chwalić?
 

mateusz,
Ten "falstart" trwał, zdaje się, znacznie dłużej. Oto krótki cytat - pytanie od użytkownika i odpowiedź pana Urbańczyka:

"2013-08-12
Kiedy powrót?
2013-08-13 
Kiedy przyjdzie na to czas  Wink "
Zwracam uwagę na datę wpisu - sierpień 2013 r. Oznacza to, że pan Urbańczyk szykował się do powrotu na stanowisko już mniej więcej półtora roku temu...
Jestem przekonana, że dużo więcej osób czyta forum niż się na nim wypowiada i powoli zaczyna dostrzegać, co się zdarzyło i co się dzieje.
Brak reakcji pana Urbańczyka na prośby i zapytania ze strony forumowiczów także o czymś świadczy.

A co mi tam, jeszcze jeden cytat z pana Urbańczyka - pozostawię go bez komentarza:

"Zapewniam, że wszelką krytykę i konstruktywną opozycję przyjmę z honorem i uzasadnieniem.(...)

Chylę czoła przed Mirosławem Przysiwkiem za zaufanie i determinację, Lilianną Janeczek i Marią Szyndlarewicz za okazaną przyjaźń w ciężkich dniach, przyjaciołom skarbnikom, bezinteresownym tak jak pan Krzysztof Żyto i wielu, wielu innym innym, mniej lub bardziej ostentacyjnie wspierającym słowem, gestem, uśmiechem.
Zachowuję szacunek wobec tego, co w okresie mojej nieobecności w Gminie poczyniono, w szczególności wobec Ewy Radlińskiej."
Odpowiedz
#13
Nie dziwota, że pan skarbnik chyli czoła przed swoim szefem panem Przysiwkiem.
Pierwszy miesiąc zatrudnienia – 3000 zł pensji
Drugi miesiąc zatrudnienia - 4500 zł pensji
Trzeci miesiąc zatrudnienia – 8000 pensji
I jeszcze nazywa to służbą dla dobra publicznego. Cynizm jakich mało.
Dlatego obaj panowie tylko na wsi mogą zaistnieć.
Odpowiedz
#14
(30-04-2015, 07:37 )abc napisał(a): Nie dziwota, że pan skarbnik chyli czoła przed swoim szefem panem Przysiwkiem.
Pierwszy miesiąc zatrudnienia – 3000 zł pensji
Drugi miesiąc zatrudnienia  - 4500 zł pensji
Trzeci miesiąc  zatrudnienia – 8000 pensji
I jak to się ma do wypowiedzi Wójta ,, znacząca część urzędu wypełniają podinspektorzy (...) kończą miesiąc pracy wynagrodzeniem wysokości 1550 zł". Jeśli to prawda to niezłe są te  dysproporcje. Teraz z powodu tak niskich wynagrodzeń Wójt planuje dać podwyżki. Ciekawe ile komu?. Czy tym co zarabiają 1550 zł, czy tym którzy zarabiają 8.000 zł? Myślę, że , zgodnie ze swoim 3E, wedle uznania - zasłużonym. 

(29-04-2015, 19:44 )Julita_Pilecka napisał(a): "
Pani Julito, była Pani na wczorajszej sesji? Będzie bajka? Czekamy na Pani bajarski komentarz.  
Ups, namieszałem, tu miały być pytania do skarbnika. No to żeby być w temacie zadam jedno : podobają się Panu bajki Julity ?
Odpowiedz
#15
mateusz,
Byłam na sesji, choć nie na całej (ale mam nagranie, więc obejrzę końcówkę). Bajkę napiszę na pewno, bo sesja aż się prosi, żeby ją "uwiecznić". Nie obiecuję tylko, że w najbliższych dniach - zbliża się bowiem termin wydania nowego numeru naszej gazetki i muszę najpierw ogarnąć tematy i artykuły.
A pan skarbnik, coś czuję, już się na tym forum nie odezwie i nie odpowie na żadne pytanie...
Odpowiedz
#16
Pani Pilecka mam tylko nadzieję, że mieniąc się obiektywną osobą opisze Pani wyczynania również ekipy pana kleinowskiego. Chyba, że pani tego nie zauważa, lecz mieniąc się ponoć inteligentną osobą na tym forum, dostrzega pani również poczynania innych radnych działających na szkodę gminy. Bo do tej pory pani obiektywizm poraża strasznie. Każdy, nawet troszkę mniej inteligentny - nie obrażając oczywiście nikogo, potrafi dostrzec w pani bajkach, artykułach z gazetki i postach na forum o co wam chodzi. Potraficie przedstawiać wszystko tylko w czarnych barwach, obarczając tym obecną władzę. Ponoć jest pani na każdej sesji RG i jeżeli nie dostrzega pani destrukcji niektórych radnych to świadczy tylko o pani. Może doczekamy się w końcu również jakiejś pani opinii nt. poczynań tzw. "opozycji". Czy ma pani coś w tym temacie do powiedzenia??? Czekamy!!!
Odpowiedz
#17
Panie nieczytambajek,

który podobno nie czyta, ale opinię na temat wszelkich moich wypowiedzi formułuje - co natychmiast kojarzy mi się z wczorajszą wpadką posła Wziątka, który "lajknął" na FB stronę "Głosuję na Magdalenę Ogórek jak pokaże cycki". A potem tłumaczył, że nie weidział, co zrobił, bo nie doczytał. Big Grin
A tak poważnie, proponuję, żeby zaczął Pan wreszcie odróżniać fakty od opinii. I proszę wybaczyć, ale sama decyduję o tym, co opisuję i komentuję, nie potrzebuję do tego Pańskich "dobrych rad". Piętnuję działania i postawy, które w moim odczuciu są szkodliwe dla gminy, chwalę to, co uważam za właściwe (nie jest moją winą, że jak dotychczas niewiele tego), a resztę, która nie ma wpływu na dobro wspólne - pomijam.
Odpowiedz
#18
Właśnie Pani potwierdziła tym wpisem swój "wybiórczy" obiektywizm jasno i czytelnie. Wobec tego dalsza dyskusja z Panią nie ma sensu. Dla Pni białe i tak zawsze będzie czarne. Wiec katujcie sie dalej w te kilka osób i róbcie z siebie pośmiewisko. Ta żółć wylewana z Pani na wójta i jego radnych przekroczyła już wszelkie akceptowalne granice.
p.s. W dalszym ciągu Pani nie odpowiedziała czy popiera dzialania niektórych radnych głosujących przeciwko zamianie chorego parabanku Magellan w celu zaoszczędzenia dla gminy pieniędzy - niezależnie jaka by nie byla to kwota, a juz wiemy dokładnie jest to ok. 360 tys. Tego też Pani nie widzi? Odpowiedź jest prosta, nie chce Pani tego widzieć bo nie wpisuje sie to w Pani filozofię myślenia.
Odpowiedz
#19
Nieczytambajek, nawet jak na tym forum pisze tylko kilka osób, to czyta je z pewnością znacznie więcej. I prawda trafia do ludzi. A ty jak piszesz, że " a już wiemy dokładnie jest to ok. 360 tys." to skąd to tak dokładnie wiesz??? Jesteś księgową w gminie czy zaufanym radnym ????
Odpowiedz
#20
Nie trzeba być księgową, wystarczy obejrzeć sesję na youtubie, tam wójt powiedział wyraźnie. Może dla ciebie jest to zbyt trudne i mierzysz wszystkich swoją miarą. Jeśli czytają to ludzie to już dawno sobie o was wyrobili opinie. Jakoś nie chcą się wpisywać w tą waszą filozofię i polemikę i nie piszą głupot oszczerczych. Z pewnością są mądrzy i mają właściwą ocenę tego co tu wypisuje garstka ludzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości