Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do P. Skarbnika
#21
Do nieczytambajek

Jedno stwierdzenie . Spuścił cie twój pan z łańcucha to sobie poszczekaj .
Odpowiedz
#22
Panie skarbniku,
Proszę nam wyjaśnić, jak to się stało, że wg pana informacji, która ukazała się dziś na BIP zadłużenie gminy Kobylanka wynosi 15 304 290,10 zł ( w tym 885 648,70 zł z to zobowiązania wymagalne) a jeszcze dwa miesiące temu pan wójt rozgłaszał wszem i wobec, że wynosi ono ponad 24 mln złotych i to wina poprzedniej władzy. Gdzie się podziało te 9 mln ???? Cud , no po prostu cud. Było 24 000 000 zł, spłacono 975 534,78 zł ( tak jest podane w inf. z wykonania budżetu za I kwartał2015) i zostało 15 304 290,10zł.

Może ci poprzednicy nieudacznicy jednak nie zostawili gminy w takiej katastrofalnej sytuacji. Wyszło szydło z worka.
Odpowiedz
#23
 Gdzie  się podziało te  9 mln ????  Cud , no po prostu cud.

Cud albo kreatywna księgowość. A na pewno ogłupianie ludzi.
Odpowiedz
#24
No i o to chodziło szanownemu wójtowi. Chyba chodziło o taką ksiegowosc jaka miała gmina wcześniej za p.Urbańczaka. Wiem coś na ten temat i na takiej podstawie wójt podejmował decyzje o nowych inwestycjach i nowych kredytach na te inwestycje. Jak była prowadzona można poczytać w tych protokółach z RIO. A teraz obaj wyszydzają byłego wójta i skarbiczke. Bij panie skarbniku w pierś. Łatwo zdzierać z kogoś skórkę nie patrzac w stecz na swoje babole. A gdzie był skarbnik jak rada i wojt planowali te inwestycje? To pan tu siedział z 10 lat. Przecież to pan je podpisywał w wcześniejszych latach. A potem wina wszystkich że trzeba to spłacać? Oj brzydko, fe panie skarbniku, mało faceta w facecie!
Nieczytam bajek opluwał tu wszystkich co zadłużyli gmine i radę i skarbniczkę (gdzie była) i wojta a teraz sam pisze że za dług odpowiada wójt jednoosobowo?
Nie dajcie się zmanipulować takiemu i chyba jednemu tutaj na forum jak nieczytam bajek. Wszystko pod potrzebę jednej chwili. Jakoś wszyscy ci co piszą mają inne od niego zdanie.
A w ogóle to rozdziera szaty na tym co dla nas nie ważne. Co mieszkańców obchodzi jakiś dług gminy przecież tak jest wszędzie. Czy mamy z tego powodu mniej w portfelu, kartofle nie obrodziły czy co? Z podatków wójt i tak nas nie zwolni. Dla nas ważne to drogi ścieżka rowerowa kanalizacja i doprowadzony gaz, fajne place zabaw dla dzieci i to było robione.  Wystarczy popatrzeć jak gmina wygląda dzisiaj a jaką zostawił Przysiwek. Poza promenadą dla mieszczuchów niczego tu nie było. Zołnierze wójta próbują z nas wszystkich zrobic ekonomistów sami nieudolnie poruszając się w temacie. Weżcie się do roboty a nie bijcie piany o byłym złym zarządzaniu i chwalcie się następnymi dobrymi rzeczami dla wszystkich mieszkańców a nie jakimiś wskażnikami czy wkładaniem kasy do kieszeni wybranych jak tu można poczytać bo to jest akurat za nasze! 
Odpowiedz
#25
Czepiacie się wszyscy wy bezbożnicy drobiazgów, które nie mają znaczenia a nie zauważacie , że Wójt przekazał naszemu biednemu kościołowi tylko 20000,- zł! Zechce może to ktoś zauważyć ?! Wstyd na całą Katolicką Polskę (innej nie ma)! Nie dziwota, że najbardziej zadłużona gmina w Polsce jak taka niewierząca! W naszym Kochanym Kościele tyle do ozłocenia jeszcze a wy co? Przez wasze skąpstwo dalej dzieci na świecie z głodu będą umierać !!!!
Odpowiedz
#26
Panie Skarbniku Danielu Urbańczyk
Skoro tak chętnie zagląda pan na stronę Stowarzyszenai " Kobylanka gminą dla swoich mieszkańców", to może w końcu ruszył by pan swoje cztery litery i raczył odpowiedzieć na pytania które zostały skierowane na tym forum.
Odpowiedz
#27
No wiesz sagitarius pomarzyć każdemu wolno, ale ciebie to już poniesło na całego. Żeby Skarbnik na pytania plebsu odpowiadał. On nie ma czasu na takie bzdury - on bloga pisze.
Odpowiedz
#28
Nasi włodarze tworzyli to forum jako miejsce komunikacji z mieszkańcami. Ale chyba już im się ta komunikacja znudziła, No cóż nie idzie ona  po ich myśli. Mało ,, łubudubu"  dużo krytyki i rzeczowych pytań. Tego się nie spodziewali. Przyjęli więc taktykę: nie będziemy odpowiadać to przestaną pytać. Ale na pewno możemy liczyć na Wójtowym językiem pisane życzenia noworoczne. Aż się boję, że znów nic nie zrozumiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości