Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasowanie konta
Jak mogę skasować konto bo mam już dość czytania tego forum . 
Zamiast spotkać się w realu i porozmawiać to plujecie jadem na forum 
Odpowiedz
Jakie wzruszające wyznanie!
Zamiast w realu może być w tesco albo netto?
Jeśli jesteś niedorozwinięty to faktycznie powinniśmy pomóc ale jeśli nie to pozwol mi zrozumieć: Jak masz konto to ono budzi cię w nocy i czyta na głos nowe posty?
Moje tak nie robi. Nie zaglądaj tu po prostu i patrz jak gmina zamienia się w barłóg na wzór PSLowskiej ziemi obiecanej.
To nie jest ujadanie i plucie jadem tylko (choćby i subiektywne) spojrzenie na nasze podwórko.
Sprawy można przedastawiać na rózne sposoby ale wniosek powinien nasunąć się podobny. Ktoś z zewnątrz na naszym podwórku chce wprowadzić swoje porządki. Pamiętacie panowie jak to się za młodego załatwiało???

A jak bardzo chcesz usunąc swoje konto to może Wójt zrobi to osobiście bo admina chyba zwolnił dla oszczędności. Życzenia wielkanocne wiszące do dziś na oficjalnej stronie gminy, dziwne i niekasowane posty na forum świadczą o braku jakiejkolwiek administracji. Jaki gospodarz taka wizytówka. A miało byc tak pięknie... Dobra jakość na każdym kroku!
Odpowiedz
(07-05-2015, 22:17 )marys napisał(a): Jak mogę skasować konto bo mam już dość czytania tego forum.

Obawiam się, że potrzeba lektury tkwi głęboko w Twojej głowie i skasowane nic tu nie da. Uzależnienie od jadu jest zrozumiałym objawem - w małych dawkach to lekarstwo, tak więc słuchaj swojego organizmu, nie słuchaj głosów, nie przesadzaj, a w sytuacji awaryjnej NIE IDŹ W STRONĘ ŚWIATŁA! ;)

[Obrazek: tumblr_no0u3dJRbI1qefg51o1_500.jpg]
Odpowiedz
Czy nie dziwi was, że spam zalewa tylko dział „Gminna rzeczpospolita codzienna” i „Urząd – mieszkaniec” a pozostałe działy są raczej nietknięte spamem? Tam, gdzie są treści niewygodne dla wójta to spamu jest cała masa i nikt tego nie porządkuje, a pozostałe działy spam pomija.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości