Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pełnomocnik d/s rozwiązywania problemów alkoholowych
Czy to prawda , że  w/w  osoba rzeczywiście handluje wódą? Jeśli tak, to już nic mnie w tym kraju nie dziwi. Big Grin
Odpowiedz
Zgadza się, handluje. Nie samą wódą co prawda, ponieważ prowadzi w Stargardzie sklep spożywczy, ale alkohol w nim jest. Uważa też, że zmniejszenie w naszej gminie odległości punktów sprzedaży alkoholu od obiektów chronionych do 10 m to dobry pomysł. Bo - jak powiedział podczas sesji rady - legalizacja patologii przynosi pozytywne skutki...
Odpowiedz
(07-09-2015, 17:11 )Julita_Pilecka napisał(a): Uważa też, że zmniejszenie w naszej gminie odległości punktów sprzedaży alkoholu od obiektów chronionych do 10 m to dobry pomysł. Bo - jak powiedział podczas sesji rady - legalizacja patologii przynosi pozytywne skutki...

Trzeba niezwłocznie zawiadomić Sztokholm...
Odpowiedz
(07-09-2015, 18:59 )Alien napisał(a):
(07-09-2015, 17:11 )Julita_Pilecka napisał(a): Uważa też, że zmniejszenie w naszej gminie odległości punktów sprzedaży alkoholu od obiektów chronionych do 10 m to dobry pomysł. Bo - jak powiedział podczas sesji rady - legalizacja patologii przynosi pozytywne skutki...

Trzeba niezwłocznie zawiadomić Sztokholm...

No dzięki. Chociaż ta wiedza mi nie bardzo potrzebna i nie  bardzo kumam Sztokholm... Ale znajomy mi to sprzedał przed eurokeszem - myślałem , że mnie buja Smile

A tak sobie jeszcze znalazłem: http://www.krs-online.com.pl/msig-4500-125422.html

I dalej:  Asos 2014 priorytet 4 pozycja 43. Rozumiem, że kawiarenka babci , dziadka za ponad 100 tysi też bezalkoholowa ? Wink
Pozazdrościć seniorom z Morzyczyna
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości