Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieci
Dzień przed Wigilią złożyłam w gminie projekty naszych uchwał w sprawie opłat za śmieci i przejęcia dróg osiedlowych. Zebraliśmy pod nimi odpowiednio 464 i 237 podpisów (minimum wynosi 150). Teraz czekamy, aż przewodniczący wniesie je pod obrady - ma na to 60 dni. Jestem bardzo ciekawa, jak się sprawy potoczą w tej materii... Smile
Odpowiedz
(29-12-2015, 13:36 )Julita_Pilecka napisał(a): Dzień przed Wigilią złożyłam w gminie projekty naszych uchwał w sprawie opłat za śmieci i przejęcia dróg osiedlowych. Zebraliśmy pod nimi odpowiednio 464 i 237 podpisów (minimum wynosi 150). Teraz czekamy, aż przewodniczący wniesie je pod obrady - ma na to 60 dni. Jestem bardzo ciekawa, jak się sprawy potoczą w tej materii... Smile

Pani Julito, a jak Pani myśli ??? Moim zdaniem Wójt przemieli nasze podpisy...

Wójt Przysiwek wielokrotnie dawał mieszkańcom Gminy do zrozumienia, że za nic ma ich opinię i liczne interwencje...Zresztą, o czym rozmawiać z człowiekiem, który publicznie twierdzi, iż wszelką decyzję podejmuje w oparciu o...mitologię grecką, gdyż w przypowieściach o bogach i herosach szuka siły sprawczej  Sad Idea Huh
Odpowiedz
Wink 
(29-12-2015, 13:40 )Behemot napisał(a): Zresztą, o czym rozmawiać z człowiekiem, który publicznie twierdzi, iż wszelką decyzję podejmuje w oparciu o...mitologię grecką, gdyż w przypowieściach o bogach i herosach szuka siły sprawczej.

Kurcze, coś jest na rzeczy, bo jak go zobaczyłem na 10. stronie nowych Wieści w tym swetrze, no to sobie mówię: no malunki jak - nie przymierzając - na tarczy Achillesa... ;)

[Obrazek: tumblr_o04fxcF7eI1qefg51o1_400.jpg]
M.Przysiwek i jego ulubiony sweter

Rysunki wydają się cokolwiek zagmatwane, ale to taka stylistyka, bez 3E (etanol, etanol, etanol) nie rozbieriosz.

P.S. Sorry, że tak niepoważnie, ale nie mam siły na to skundlone polactwo rozkazujące kto, kiedy i gdzie może się odzywać. Głupotę trzeba wyśmiać.
Odpowiedz
Dzień dobry Panie Rybarczyk
Treścią,  a nie mogę do niej nie nawiązać, którą epatuje Pan przestrzeń publiczną we fragmencie o „skundlonym polactwie” wykroczył Pan poza granicę swobodnego osądu oraz  wolnego wyrażania opinii .  Jest Pan nieprzyzwoity w swoim zachowaniu.  Szkodzi Pan przestrzeni publicznej wnosząc zło.  
Niepohamowany Pana pęd do publicznego stawiania ocen  i wyrażania krytyki  zostaje  wyhamowany.  Zatem: „kto” - Osoba Pana Piotra Rybarczyka ,  „kiedy” - od teraz, 30.XII.2015 roku, „gdzie” - na forum publicznym Gminy Kobylankawykluczona zostaje z  grona osób mogących tutaj zabierać głos.  

P.S. …tak na marginesie różnicy zdań. Z głupoty bym się nie śmiał. Głupocie pozwalam zakwitnąć. Tak piękne, że aż głupie  - to właśnie zobaczyłem w Pana poście.

Mirosław Przysiwek, wójt Gminy
Odpowiedz
No panie cenzorze Przysiwek,  kto będzie następny?   abc czy Pilecka ? Panu wolno innych nazywać publicznie bandytami, gangsterami i złodziejami?  Skundlone polactwo pana tak ubodło ( ciekawe dlaczego) czy   to, że komuś nie podoba się  pana gustowny sweterek???   Komuno wróć?
Forumowicze! Nie dajmy się zastraszyć, stańmy w obronie wolności słowa i przekonań. Olejmy wójta i jego forum i załóżmy swoje „Wolne Forum Kobylanka”.
A co do przyzwoitości  i szkodzenia przestrzeni publicznej to chyba bardziej nieprzyzwoite   i gorszące było to,  jak będąc naszym wójtem upił  się pan , wylądował w izbie wytrzeźwień,  został za to skazany i   sprowadził na nas wstyd na całą Polskę.
Pan nie ma prawa innych oceniać i sadzić.

Odpowiedz
Na tym forum skierowano już w stronę Wójta wiele mniej lub bardziej  negatywnych opinii. Sam byłem autorem niektórych. Żadna jednak z nich nie spotkała się z taką agresywną reakcją zwrotną. Czyżby Wójtowi znudziła się już wolność słowa . Może to pierwsze kroki do zamknięcia forum?
Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_o06w2q8TuG1qefg51o1_400.png]
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę, trochę kultury wszystkim by się przydało. Niby ludzie na poziomie, a tu takie teksty. Czemu to ma służyć? No czemu?
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą i uważam że przykłady powinny iść z góry. Tak na marginesie, przeglądając Wieści można było pomyśleć- najprawdziwszy szetland . Teraz okazało się że to wełna z polskiego barana.
Odpowiedz
Szanowni; 

Tak czy siak "skundlone polactwo" to - mówiąc delikatnie - lekka przeginka. Szkoda, że nie "bezkształtna masa podludzi" jak nazywał Polaków Hans Frank, może byłoby ciekawiej ???  Huh
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości