Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W tyglu uchwał obywatelskich.
Witam wszystkich.
Pozwalam sobie zabrać głos w dyskusji , choć wielu moich znajomych odradza, twierdząc, że forum to monologi stron zwaśnionych. Brak jest porozumienia się i wypracowania w przestrzeni publicznej wspólnej drogi dla poprawienia jakości naszej tu egzystencji. Wspólnego działania nie widać. Wręcz dostrzegam wrogość, nienawiść za zły wybór. Bo wójt nie ten. Wstydźmy się drodzy państwo ! Kłótnie to ślepy zaułek. Niech moje słowa zapadną wam w sumienia poprawiając jakość dyskusji tu toczonych. Uważam że post zamieszczony tu przez wójta jest merytoryczną odpowiedzią na wysuwane przez panie wnioskowawczynie uchwał obywatelskich. Było to widać na sesji jak przez zaciśnięte zęby i z zawiścią obie panie broniły wad, które im wytknięto. Wstyd pani Rybarczyk , wstyd tym większy, że przecież pani inteligentna osoba ,była przewodnicząca rady, która ponad dziesięć lat, może więcej rządzi w tej gminie, która zna realia i procedury puszcza takie dwa buble, po to tylko by zaistnieć, by nie pozwolić zapomnieć ludziom, każdy sposób dobry a później się zobaczy. Tylko że później może już tylko zgliszcza.
Druga pani Pilecka to zafascynowana swą idolką, wierna wykonawczyni i posłuszna poddana , jak by napisała pani w swoich pełnych jadu bajkach, żal mi tylko ludzi, dostrzegających tylko finansową konsekwencję uchwał, a nie sięgających do genezy problemu. Okazało by się bowiem że winę za ten stan ponoszą pani przewodnicząca i radni poprzedniej kadencji. A zbieranie podpisów mówiąc , wywalczymy niższą stawkę , bagatelizując względy ekonomiczne, to przestępstwo wobec sumień i wyborców którymi się teraz steruje, szantażując mniejszymi stawkami. Wstyd !!! Malus usus abolendus est , bo to niegodne działanie pani Ireno, oszukujecie ludzi Oj nie tędy droga.
Odpowiedz
,,Było to widać na sesji jak przez zaciśnięte zęby i z zawiścią obie panie broniły wad, które im wytknięto''.

Jeśli ktoś oglądał całą sesję to na pewno zauważył, że to Wójt cierpiał na szczękościsk podczas sesji ( szczególnie w ostatniej części) i to od niego buchała nienawiść jak żar z pieca hutniczego. Aż strach było patrzeć. Istny horror. Po takim pokazie niech Wójt się nie dziwi, że ludzie do niego nie przychodzą osobiście z inicjatywami tylko szukają odważnych przedstawicieli do reprezentacji.

,,oszukujecie ludzi Oj nie tędy droga"
W tej dziedzinie to akurat Wójt osiągnął mistrzostwo.
Odpowiedz
(07-02-2016, 03:13 )Przyjezdny napisał(a): "monologi stron zwaśnionych",  "naszej tu egzystencji", "poprawiając jakość dyskusji tu toczonych"

Cóż za niepowtarzalny styl i jakże celny login!  

Dobre, dobre Sauron! Orkowie pewnie się nie połapią...
Odpowiedz
smigol , nie zacytowałeś najważniejszego : ,, przestrzeni publicznej ". A styl doprawdy niepowtarzalny, można rzec Książęcy.
Odpowiedz
Fakt. Moje niedopatrzenie. Chociaż obawiam się, czy zwrot ów patentem nie został objęty i swobodne nim żonglowanie w przestrzeni publicznej na sankcje mnie nie naraża Wink
Odpowiedz
Masz rację , trzeba się mieć na baczności bo czarna kreska wisi nad nami niczym gilotyna.
Odpowiedz
Cóż, nie spodziewałem się gratulacji. Ja wiem że racja jest po mojej stronie, a to mi wystarcza. Wasze zachowanie to desperacja !! Utraciliście władzę i dla tego kąsacie. Tak czyni przestraszone zwierzę, które zapędzone w kąt desperacko szuka ratunku. Ja oceniam. Dostrzegam waszą ułomność i krytykuję. Boicie się że wójt jest dla was za dobry, góruje nad wami w każdej dziedzinie, a jeszcze poprawia wasze błędy, i nie wyciąga konsekwencji. Cieszcie się że nie chce tego robić i cierpliwie czeka aż się uspokoicie. Tak jak nagle uległy i skłonny do rozmów był radny z Motańca, pod koniec sesji, po wypowiedzi pana Szczęsnego a słowo klucz to( prokurator ). Wasz problem polega na tym że, nie potraficie wszystkiego ukryć i oszukujecie ludzi. Odwracacie uwagę, Wstyd!! Wierzcie mi że kiedy te wasze ciemne sprawki wyjdą na jaw to miranda z kompankami polecą chyba na księżyc. Lub jak czarownice na SABAT. Bo wstyd przed ludźmi nie pozwoli wam być w tej gminie.
Cieszę się, że coraz więcej jest takich którzy to widzą i są w stanie ocenić. Wasza porażka będzie bolesna.
Odpowiedz
Panie Mirku daj pan spokój, bo jak pan się pomyślisz i nie z tego konta zaczniesz pisać to dopiero będą jaja. A i wewnętrzna walka ze stylem pisania, zdrowiu na pewno nie służy... Na Pana stołku musisz pan być sprawny a nie siedzieć po nocach i z wieśniakami rozprawiać!
Odpowiedz
A przecież zgodnie z regulaminem forum można mieć tylko jedno konto.Czy to nie dotyczy wszystkich użytkowników? Przyjezdny wrócił wczoraj nad ranem z ostatków i zabrał głos zapominając o tym co sam ustalił. Przyjezdny, skąd znasz wszystkie ciemne sprawki innych? Już wyszperałeś kto to miranda i gdzie się loguje, że ją tak straszysz? I dlaczego dopiero teraz chcesz to zgłaszać do prokuratury, jak pojawiły się dwa projekty uchwał mieszkańców? Bo ja swoją wiedzę opieram na informacjach z nagrań z obrad sesji, z BIP, ze sprawozdań wójta. I też oceniam i krytykuję. Mam nadzieję, że jeszcze wolno to robić.
Odpowiedz
Do Przyjezdny

Samouwielbienie bezgraniczne,poziom wiedzy imponujący. Dyskusja z tobą to jak kopanie się z koniem. Słuchaj znajomych bo zdaje się są mądrzejsi od ciebie. Twój wcześniejszy post na zasadzie -nie chcę , ale muszę ukazuje twoje oblicze . Bo z jednej strony chcesz pouczać innych i namawiasz do porozumienia się i wypracowania przestrzeni publicznej, z drugiej sama obłuda i hipokryzja. Można to zobrazować w taki sposób. Panie wójcie, panie wójcie nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi , ale ja też oplułem i rzuciłem kamieniem. Jest pan zemnie zadowolony i jak przyjdę do pana dostanę cukierka ? Totalny debilizm.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości