Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lasek za szkołą
Pamiętacie lasek za szkołą, gdzie Pani Ziębińska prowadzała w ciepłe dni dzieci na wf, w czasach, gdy o hali gimnastycznej szkoła w Kobylance mogła jedynie pomarzyć? Lasek ten poprzecinany był siecią dróżek wydeptanych setkami małych, uczniowskich stóp w tenisówkach, podczas biegów na przełaj i w podchody. Otoczony jest z trzech stron przez domy, czwartą granicę stanowi nasyp kolejowy dawnej kolejki do torpedowni. Obecnie Kobylanka rozrasta się tak szybko, że niedługo wyglądać będzie jak małe miasteczko. Jak w każdym małym miasteczku, ludzie chcą mieć park, by tu odpocząć, wyjść z dzieckiem na spacer i posiedzieć na ławeczce. Mimo, że buszują tu teraz nocami dziki, i całość przedstawia całkiem zarośnięte wrażenie, może tak teraz i na przyszłość, miejsce to nazwać Parkiem imienia Krystyny Ziębińskiej? Pani Krystyno, proszę się nie obrażać, ja wiem, że Pani świetnie się trzyma i doskonale wygląda, ale miejsce to zawsze i niezmiennie kojarzyć mi się będzie z lekcjami wf  prowadzonymi przez Panią. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości