Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Motylki, ptaszki i sarenki podchodzące pod płot.
Tra ta ra ta ta ta tam!!! 

To ja "ijsak7"! 

Zdziwiliście się!

Jednak mam schizofrenię. Rozdwoiłam się i mam swoje alter ego. Pomysł był tak wyśmienity, że szkoda było nie skorzystać. Zresztą takie "mistrzostwo wsi" jest w naszej gminie popularne. Trzeba uczyć się od mistrzów.
Może się zastanawiacie, że taki to stary nick. Przyznaję się do własnej głupoty, myślałam, że coś źle wklepałam do formularza, że nie chce mi się uaktywnić profil. A to tylko Pan Admin (Pozdrawiam!) nie aktywował!

Wiecie, dla mnie to trochę nudne, ciągle omawiać, a to Wójt zrobił to, a to nie zrobił, radni powiedzieli to i tamto, tam byli, tam nie byli, opozycja tamto oraz drogi, drogi, drogi. Zaangażowanie w życie gminy jest ważne, ale tak w kółko interesować się tylko czyimś życiem, jakby się własnego nie miało? Czy w życiu nie ma innych spraw, którymi warto się interesować? Nie macie jakiś swoich ciekawych pasji? Chętnie bym poczytała!

Tematem tej serii będzie Matka Natura w pełnym wydaniu wsiowości. Czyli co tam w ogrodzie, w polu i w lesie.

O Koziołku Matołku na razie pisać nie będę, gdyż po pierwsze nie wiem, czy bajki pisać umiem, bo nigdy nie próbowałam, po drugie w naszej Kobylance bajkopisarstwo jest zajęciem bardzo niebezpiecznym i niesie za sobą różne kłopotliwe konsekwencje. Z grafomańskich wierszy od razu rezygnuję.

Proszę się też nie martwić. Moja pierwsza osobowość dalej będzie pisać o psich kupach i gilach. 

Czyli ijsak7 znowu nadaje....

To tyle wstępu.

Jako suplement w tym dziale zamieszczam nagranie. 

Będzie MAZOWSZE. Taki element krzewienia wysokiej kultury ludowej.
https://www.youtube.com/watch?v=9eX1rdq8KDA
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości