Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KobylankaALERT!
#1
Jak Państwu obiecałam, zakładam w Hyde Parku KobylankaALERT! w celu wzajemnego się powiadamiania mieszkańców o ważnych obywatelskich wydarzeniach. By nikt nie mógł być pominięty i nie poinformowany. Zamieszczać tu będę, albo Państwo jeżeli ktoś się skusi wreszcie by tu pisać, informacje o wszystkich zebraniach, spotkaniach, zgromadzeniach, akcjach, manifestacjach i wiecach wyborczych, oraz o wszystkich innych działaniach, o których gmina informuje, a także o których nie informuje, albo informuje tak, by wiedzieli tylko ci, co powinni z punktu widzenia gminy, albo gdy pojawiać się będą spontaniczne zgromadzenia i aktywności obywatelskie mieszkańców naszej gminy.
Namawiam wszystkich Państwa Mieszkańców, by powzięte różnymi sposobami informacje o w/w wydarzeniach natychmiast rozsyłali między sobą za pomocą różnorodnych komunikatorów, zamieszczali na portalach społecznościowych i forach gminnych.
Proszę także niniejszym, by nie zamieszczać tu informacji o festynach i innych wydarzeniach kulturalnych oraz nie traktować tego wątku jako miejsce do dyskusji. Niech służy działalności i aktywności obywatelskiej.
Informuję także, że podobny wątek założę na forum Wieści z Kobylanki, nie zważając na to, co o tym myślą zapaleni forumowicze.

Bardzo Państwu dziękuję.
Z poważaniem
ijsak7

Jako pierwszy post wpisuje aktualną jeszcze obywatelska petycję o zwiększenie liczby autobusów MZK https://www.petycjeonline.com/wicej_kurs..._kobylanka

a także Obwieszczenie o terminie wydania decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia pn.: "Budowa dwóch budynków inwentarskich do tuczu indyków o całkowitej maksymalnej pojemności 14 000 szt. (336 DJP) w jednym rzucie przy pełnej obsadzie, wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce 62/3, obręb Motaniec, gmina Kobylanka" http://www.bip.kobylanka.pl/strony/5641.dhtml
Odpowiedz
#2
Petycja, związana ze strzelnicą w Jęczydole. https://www.petycjeonline.com/spokojna_i..._kobylanka
Odpowiedz
#3
Informuję o zebraniu wiejskim w Kobylance, które odbędzie się 14.09.217r o godzinie 18.00 w GOKu, a obecnie nazwanym CKiR w Kobylance. Zebranie wiejskie odbędzie się najprawdopodobniej z obecnością Wójta, także zapraszam osobiście wszystkich mieszkańców mających do naszego Wójta wszelkie sugestie i pytania. W punkcie czwartym porządku zebrania istnieje informacja której to nie rozumiem, czyli o częściowej zmianie przedsięwzięć, także więc wszystkich, którzy nie rozumieją w zawiłości swej zmiany przedsięwzięć naszej Pani Sołtys dodatkowo zapraszam do uczestnictwa. Ja mam wielką nadzieję, że Pani Sołtys przesunie środki z funduszu sołeckiego na wsad do dotacji np. z WIRu w ramach jakiejś sołeckiej inicjatywy (dla przypomnienia WIR obliguje do posiadania 5% ze środków własnych w projekcie). W takim przypadku jestem za i będę kibicować Pani Sołtys. Gdyby jednak Pani Sołtys chciała przesunąć środki z funduszu na zakup nowych kwiatków na rabatki albo jakichś dekoracji świątecznej, to na Boga, litości!!! To tyle w tym temacie. Może Państwo Mieszkańcy mają jakieś inne sugestie.
http://kobylanka.pl/aktualnosci,zebranie-wiejskie-09-17
Odpowiedz
#4
Na stronie kobylanka.pl pojawiła się w Aktualnościach wzmianka Ogłoszenie Wójta. Jest to informacja o zebraniu w sprawie punktu przesiadkowego w Reptowie 13.09.2017 w Urzędzie Gminy Kobylanka w sali konferencyjnej. Dla mnie to spotkanie jest ważne na pewno z punktu mieszkańców Reptowa, Cisewa i Wielichówka. Dobrze by było by mieszkańcy zostali powiadomieni.

http://kobylanka.pl/aktualnosci,ogloszenie-wojta
Odpowiedz
#5
W trybie pilnym informuję o zebraniu wiejskim Sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo, gdyż informacja o jutrzejszym zebraniu ukazała się dopiero dziś o godzinie 10.03. Gratuluję gminie za pośpiech w informowaniu mieszkańców o zebraniach.
Zebranie Sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo jutro, tj 12.09.2017 godz. 18.00 w świetlicy w Morzyczynie.
http://kobylanka.pl/aktualnosci,zebranie...yn-09-2017

Pojawiło się też ogłoszenie o zebraniu w Bielkowie dnia 18.09.2017 o godzinie 18.00 w świetlicy w Bielkowie 
http://kobylanka.pl/aktualnosci,zebranie...wo-09-2017

Jest też ogłoszenie o zebraniu wiejskim w Motańcu 15.09.2017 bez podania godziny w świetlicy w Motańcu.
http://kobylanka.pl/aktualnosci,zebranie...ec-09-2017
Odpowiedz
#6
Jutro, tj 13.09.2017 o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kobylance odbędzie się spotkanie konsultacyjne mieszkańców ulicy 8 Marca w sprawie zmiany nazwy tej ulicy. 

http://kobylanka.pl/aktualnosci,spotkani...ne-8-marca
Odpowiedz
#7
Zebranie wiejskie w Reptowie w dniu 19.09.2017 godz. 18.00.
http://kobylanka.pl/aktualnosci,zebranie...wo-09-2017
Odpowiedz
#8
Zebranie wiejskie w Kobylance 19 października godzina 19.30. Kartki o zebraniu na tablicach ogłoszeniowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości