Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła w Reptowie
#81
(30-12-2015, 12:45 )dziwny napisał(a): Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wpisała się w tradycję Reptowa.
Remont auli można by było przeprowadzić w czasie ferii, a długotrwały w czasie wakacji, tak żeby nie przeszkadzało to w zajęciach szkolnych ani nie szkodziło uczniom.
Najwidoczniej prywatne przekonania dyrektora nie pozwalają mu w dniu WOŚP pojawić się w zarządzanej przez niego publicznej placówce z aparatem fotograficznym.

Tradycją i owszem ale początki WOŚP odbywały się w świetlicy.Remont jest teraz ponieważ szkoła przygotowuje się do obchodów 70 lecia powstania szkoły w Reptowie.To jest jubileusz bardzo piorytetowy,a orkiestra gra co roku.Wszyscy mają coś do powiedzenia,ale nie wielu chętnych do pomocy tylko wytykać jak coś nie pasuje.Są rzeczy ważne i ważniejsze,należy je tylko odróżnić,a nie pisać głupoty.
Odpowiedz
#82
Nie sortujmy na rzeczy ważne i ważniejsze. Do tej pory jeszcze żadne obchody rocznicy ani miesięcznicy nie pomogły choremu dziecku jak WOŚP, która w tym celu gra co roku.

Zresztą dobry menedżer zaplanowałby tak terminy, aby zrobić remont przed 70-leciem (oczywiście nie szkodząc nim uczniom) i jednocześnie nie rezygnując z występów WOŚP.
Odpowiedz
#83
(31-12-2015, 12:08 )dziwny napisał(a): Nie sortujmy na rzeczy ważne i ważniejsze. Do tej pory jeszcze żadne obchody rocznicy ani miesięcznicy nie pomogły choremu dziecku jak WOŚP, która w tym celu gra co roku.

Zresztą dobry menedżer zaplanowałby tak terminy, aby zrobić remont przed 70-leciem (oczywiście nie szkodząc nim uczniom) i jednocześnie nie rezygnując z występów WOŚP.

Dziwi mnie dlaczego tak bardzo upieracie się na organizowanie WOŚP w szkole .Przecież Reptowo ma świetlicę do dyspozycji , najwyższy czas aby była wykorzystywana zgodnie przeznaczeniem a nie tylko do imprez typu wesele i zabawy przynosząc korzyści wąskiej grupie organizatorów , obsługujących i dostawców...  wszak jest to świetlica wiejska mająca służyć nam wszystkim.
Odpowiedz
#84
Dziwny jeteś bardzo dziwny,a dlaczego upierasz się przy szkole.Co jest w szkole ,a nie ma w świelicy.Sprawnie Ci idzie szkalowanie dyrektora skoro z Ciebie taki dobry menadżer to zorganizuj WOŚP w świetlicy.Co nie będzie komu posprzątać czy opłaty za drogie co?Remont jest z dobrej woli i akurat tak pasuje ludziom którzy to robią również dla naszych dzieci i nie wciskaj ludziom ciemnoty,że ktoś jest przeciwny ratowaniu dzieci bo to nie fairpley.Gdyby nie było gdzie to rozumiem ,ale jest świetlica.

Nikt nie będzie dyktował terminu remontów w szkole,nie pomagasz nie dyskutuj.Jest miejsce na takie imprezy i nie ma o czym gadać.
Odpowiedz
#85
Byłem ostatnio w szkole , muszę powiedzieć że  widać że nowy gospodarz robi dużo dobrego . Mam nadzieje że teraz pewna pani która utyskiwała na to że nie może zorganizować imprezy WOŚP w szkole przeprosi Pana dyrektora i przestanie wsadzać nos w sprawy które jej nie dotyczą , wszak  nie została wybrana do ,,mieszania '' w głowach mieszkańców a skupi się na wypełnianiu swoich obowiązków zapisanych w statucie sołectwa. Panie dyrektorze masz Pan moje poparcie , tylko tak dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości